چاپ        ارسال به دوست

هواپیماهای اروان بر فراز آسمان؛

پروازهای شرکت خطوط هوایی اروان، در روز معلم عملیاتی شد

به گزارش روابط عمومی هلدینگ تدبیرگران اطلس، مراسم افتتاحیۀ پرواز اولین ایرلاین کم‌هزینه (Low Cost or LCC) با همکاری شرکت هواپیمایی قشم ایر و سازمان هواپیمایی کشوری و با حضور مدیرعامل موسسۀ صندوق ذخیرۀ فرهنگیان، مدیرعامل هلدینگ تدبیرگران اطلس، نمایندگان فرهنگیان، اعضای هیئت مدیره و جمعی از مدیران ستادی مجموعه، در روز سه شنبه 12 اردیبهشت مصادف با روز گرامیداشت مقام معلم برگزار شد.

در ابتدای مراسم دکتر «فتوحی» مدیرعامل شرکت هواپیمایی اروان ضمن خوشامدگویی به مدعوین، این اتفاق مبارک را مرهون تلاش همگانی مدیران در موسسه صندوق ذخیره فرنگیان برشمرد.

در ادامه دکتر «داریوش خدادادی» مدیرعامل هلدینگ تدبیرگران اطلس با تأکید بر ارزش جهانی در حوزۀ هوافضا و با تمرکز بر جایگاه ویژۀ این صنعت، افزود: با توجه به مشکلات و موانع خاص و همچنین چالش‌ها و راه‌کارهای متفاوت این صنعت نسبت به صنایع دیگر، به فضل خدا و به برکت جایگاه فرهنگیان عزیز این مهم محقق و پرواز اروان عملیاتی شد.

ضمنا دکتر «نجف‌پور کردی» مدیرعامل مؤسسۀ صندوق ذخیرۀ فرهنگیان و حجت‌الاسلام والمسلمین «حمید نیکزاد» مشاور وزیر آموزش و پرورش و دبیر ستاد همکاری‌های حوزۀ علمیه و آموزش و پرورش به ایراد سخن در مورد اهمیت صنعت هوایی پرداختند.


١٠:١٠ - چهارشنبه ٢٠ ارديبهشت ١٤٠٢    /    شماره : ١١٨    /    تعداد نمایش : ٧٠٦