' آغاز ثبت نام عتبات و مشهد فرهنگیان ویژه تابستان 97؛ از پنجم خرداد در همین سامانه '
6:34:30 PM
 • ستاد عتبات فرهنگيان

   

  مهندس مهدي نيکدل از آغاز به کار طرح جديد سفرهاي زيارتي فرهنگيان به عتبات عاليات با همت مديران آموزش و پرورش و شرکت خدمات مسافرتي زاگرس از شرکت هاي تابعه صندوق ذخيره فرهنگيان با شرايط  ويژه خبر داد.

  وي ادامه داد: تقارن آغاز سال تحصيلي 97-96 با شور و شعور حسيني(ع) و در امتداد خط سرخ عاشورا و اهداف بلند جمهوري اسلامي، مديران با تجربه و دلسوز آموزش و پرورش را بر آن داشت تا (ستاد عتبات عاليات) را راه اندازي نمايد.

  مديرعامل صندوق ذخيره فرهنگيان افزود: ستاد عتبات فرهنگيان با هدف فراهم کردن زمينه تشرف خانواده بزرگ آموزش و پرورش به عتبات در قالب گروه هاي خاص، با خدمات فرهنگي و اجرايي راه اندازي شده است.

  وي مزاياي مهم اين طرح را، پايين تر بودن هزينه اعزام و تسهيلات بدون بهره از طريق بانک قرض الحسنه رسالت بر شمرد.

  به گفته مهندس نيکدل ستاد عتبات فرهنگيان با ابتکار آموزش و پرورش، موسسه صندوق ذخيره فرهنگيان و شرکت خدمات مسافرتي زاگرس از شرکت هاي تابعه موسسه به عنوان مجري طرح مذکور راه اندازي شده است.

   سيد رياض الدين طباطبايي مدير عامل شرکت خدمات مسافرتي زاگرس نيز در خصوص جزييات اين طرح گفت: اين طرح با هدف تسهيل در سفر فرهنگيان طراحي شده است .

  وي همچنين تصريح کرد: شروع اعزام ها از اول آذر ماه 1396 مي باشد.   اين سفر بصورت يک هفته اي که سه شب نجف و چهار شب کربلاي معلي در هتل هاي درجه الف خواهد بود و در صورت مهيا بودن شرايط امنيتي زيارت کاظمين و سامرا نيز انجام خواهد شد.

  شرکت خدمات مسافرتي، جهانگردي و زيارتي زاگرس وابسته به صندوق ذخيره فرهنگيان خدمات مسافرتي اعم از بليط داخلي وخارجي و تورهاي داخلي و خارجي را به کارکنان آموزش و پرورش با شرايط و تسهيلات ويژه ارائه مي کند .

 • بازگشت به ابتداي صفحه